BetterTouchTool

BetterTouchTool Mac için

Mükemmel Touchpad ve Magic Mouse yazılımı

Yeni Mighty Mouse'unuzu veya MacBook Touchpad'inizi özellikle esnek olmayan veya temel özelliklerden yoksun buluyorsanız, BetterTouchTool bunlara çok sayıda yeni, özelleştirilebilir jest ekler. BetterTouchTool, birçok farklı türde... Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Magic Mouse ve Touchpad'leri önemli ölçüde geliştirir
  • Kullanımı kolay
  • Kullanımı ücretsiz

DEZAVANTAJLAR

  • Sadece Snow Leopard ile çalışır

Mükemmel
9

Yeni Mighty Mouse'unuzu veya MacBook Touchpad'inizi özellikle esnek olmayan veya temel özelliklerden yoksun buluyorsanız, BetterTouchTool bunlara çok sayıda yeni, özelleştirilebilir jest ekler.

BetterTouchTool, birçok farklı türde hareketi özelleştirmenizi sağlar. Sihirli Farede, bunlar içeri / dışarı (yakınlaştırma), tek parmakla dokunma, tek parmakla sağa dokunma, tek parmakla dokunma, iki parmakla dokunma, iki parmakla tıklama, iki parmakla kaydırma (yukarı / aşağı / sola / sağa) içerir. Üç parmakla dokunun, üç parmağınızla, üç parmağınızla (yukarı / aşağı / sola / sağa) ve "TipTap" sol / sağa.

Bir Touchpad'de üç parmak swipe (yukarı / aşağı / sol / sağ), üç parmak dokunuşuna, dört parmak swipe (yukarı / aşağı / sol / sağ), dört parmak dokunuşu ve 'TipTap' yapılandırmanıza izin verir. BetterTouchTool ile çok az hata var. Magic Mouse veya Touchpad cihazınızı hayata geçirir ve fare cihazınızı kullanma şeklimizde verimlilikte önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlar. Tamamen ücretsiz, kullanımı son derece özelleştirilebilir ve en iyisi, kullanımı kolaydır.

BetterTouchTool'u hiç kullanmadıysanız, MagicMouse veya Touchpad'inizden en iyi şekilde faydalanmayacaksınız.

Aslan kullanıcıları için yeni bir önceden tanımlanmış eylem "tam ekran girin" ekler. Yeni tam ekran modunu destekleyen tüm uygulamalarla çalışmalı ve kararlılık geliştirmeleri, izleme paneli için dört ve beş parmaklı swipe geliştirir.

Değişiklikler

  • Aslan kullanıcıları için yeni bir önceden tanımlanmış eylem "tam ekran girin" ekler. Yeni tam ekran modunu destekleyen tüm uygulamalarla çalışmalı ve kararlılık geliştirmeleri, izleme paneli için dört ve beş parmaklı swipe geliştirir.

mac için Klavyeler en fazla indirilenler

BetterTouchTool

İndir

BetterTouchTool 0.967

BetterTouchTool hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×